UAB Baltic Diagnostic Service

Elektromobilių įkrovimo stotelių pardavimas ir montavimas

Baltic Diag asortimente atrasite aukštos kokybės įkrovimo sprendimus, pritaikytus jūsų konkrečioms reikmėms, padarant jūsų elektrinio automobilio naudojimąsi dar patogesniu nei bet kada. Platus kompleksinis požiūris aptarnaujant transporto priemonių servisus, pramonės, energetikos, žemės ūkio, transporto segmentus. Įmonės veikla koncentruojasi į visas Baltijos valstybes – Lietuvą, Latviją ir Estiją. Visos paslaugos – vienose rankose: konsultacija, patarimai, projektavimas, techniniai skaičiavimai, pardavimas, montavimas ir aptarnavimas. 

Pagrindinė informacija apie įmonę

Rekvizitai

UAB Baltic Diagnostic Service
Į.k. 302883915
PVM. k. LT100007226714
Adresas: A. Stulginskio g. 41G, Kaunas

Kontaktai

Darbo laikas

Platesnė informacija apie įmonę ir jos veiklą

BALTIC DIAG – platus kompleksinis požiūris aptarnaujant transporto priemonių servisus, pramonės, energetikos, žemės ūkio, transporto segmentus. Įmonės veikla koncentruojasi į visas Baltijos valstybes – Lietuvą, Latviją ir Estiją. Visos paslaugos – vienose rankose: konsultacija, patarimai, projektavimas, techniniai skaičiavimai, pardavimas, montavimas ir aptarnavimas. Dirbdami rinkoje daugiau kaip 10 metų, sukaupėme reikšmingą patirtį, atrinkome patikimiausius ir inovatyviausius prekinius ženklus. Vienas tokių yra Autel – vienas žymiausiu diagnostinės įrangos gamintojas pasaulyje nuo 2004 metų. Pasiekę įrangos našumo aukštumas, Autel išplėtė asortimentą ir į rinką pateikia itin modernius sprendimus elektrinių automobilių savininkams. Su įvairiomis įkrovimo stotelių galimybėmis Autel teikia patikimus, efektyvius ir naudotojui draugiškus variantus.

Baltic Diag asortimente atrasite aukštos kokybės įkrovimo sprendimus, pritaikytus jūsų konkrečioms reikmėms, padarant jūsų elektrinio automobilio naudojimąsi dar patogesniu nei bet kada.

Pateikti užklausą tiekėjui

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.